11 فروردین, 1399
تم پسرانه

بتمن -Batman

الفتم تولد پسرانه بتمن با رنگ اصلی آبی می باشد .تم بتمن برای تولد پسرانه مورد استفاده قرار میگرد. تم تولد بتمن یکی از گزینه های جذاب برای برگزاری جشن با تم تولد کودک پسر و تم تولد پسرانه می باشد.جشن با تم تولد پسرانه بتمن | بتمن یکی از اولین ابرقهرمان های ساخته شده توسط دی سی کامیکس (ناشر کتاب‌های کمیک و یکی از بزرگترین و قدیمی‌ترین شرکت‌های تولید داستان مصور در آمریکا) است. بتمن با هر نوع جنایت و تبهکاری ای در شهر گاتهام مبارزه می کند و بیش از ۷۰ سال الهام بخش طرفداران خود در هر نقطه ای از جهان می باشد. اگر پسر شما عاشق کامیک ها، کارتون ها و فیلم های بی شمار بتمن می باشد، پس برگزاری جشن تولدی با تم بتمن آرزو های او را برآورده می سازد.

مقدمه ای بر داستان بتمن

شهر گاتهام. سر دسته ی مجرمان، کارل گریسوم به خوبی این شهر را تحت تسلط خود در آورده است اما فردی ضد جنایت و تبهکاری به نام بتمن، در این شهر زندگی می کند که تصمیم گرفته با هر نوع جنایت و تبهکاری مبارزه کند. دست راست گریسوم، فردی بی رحم به نام جک ناپیر می باشد که اصلا فرد زیرک و با درایتی نیست. پس از درگیری بین دو گریسوم، ناپیر پلیس را باخبر می سازد و تظاهر به مرگی ساختگی با محلولی شیمیایی می کند.

با این حال، او خیلی زود به عنوان جوکر دوباره ظاهر می شود و شروع به کار های جنایتکارانه ی خود در شهر گاتهام می کند. در این بین، خبرنگاری به نام ویکی ویل، دنبال نوشتن مقالاتی درباره ی بتمن در این شهر است. خیلی زود او با شخصیت اصلی بتمن، یعنی بروس وین میلیاردر، ارتباط برقرار می کند.

تم
بتمن
رده سنی
تمام سنین
دسته:
پسر
درجه محبوبیت:
درجه 1

تم بتمن برای تولد پسران مورد استفاده قرار میگرد

تم تولد بتمن از جمله تم های تولد پسرانه ایست که هر پسربچه ای مایل است آن را برای تم جشن تولد خودش داشته باشد. تم بتمن پر است از هیجان و شگفتی و بازی های فوق العاده شاد و هیجان انگیز. دو رنگ زرد و مشکی از رنگ های اصلی این تم می باشند. 

 

یکی از گزینه های جذاب برای برگزاری جشن با تم تولد کودک پسران

بازی از جمله مهم ترین بخش های یک تولد به یاد ماندنی می باشد پس بنابراین قبل از جشن تولد متناسب با گروه سنی افراد بازی های هیجان انگیز و شاد را انتخاب نمایید. برای تم بتمن سعی کنید بیشتر بازی های پرهیجان را انتخاب نمایید. پرتاب دارت, پرتاب حلقه, پرتاب توپ به هدف, برد هدایای مخفی, مسابقه دو با پاهای بسته و … استفاده نمایید. حتی می توانید سکانس های هیجان انگیز کارتون بتمن را نیز برای کودکان پخش نموده و آنها را ترغیب به گفتگو و یا نقاشی در خصوص این صحنه ها نمایید.

portfolio-single_section_04
گیفت

گیفت‌های شامل گیفت خمیر چینی و گیفت گلدانی می‌باشد

portfolio-single_section_05
هد بندهای بتمن

این هد بندهای زیبا و دوست داشتنی نظر بچه‌ها را بیش‌تر به خود جلب می‌کند

portfolio-single_section_06
کیک تولد بتمن

این جزء اصلی جشن تولد شماست

برنامه ریزی برای جشن تولد با تم تولد

بتمن

آماده برنامه ریزی برای جشن تولد هستید؟ پس همه موارد لیست برنامه‌ریزی جشن را بررسی کنید؛ از جمله مواردی مثل:

  • محل و تاریخ برگزاری جشن تولد را انتخاب کنید.
  • یک لیست از مهمانان تهیه کنید.
  • به دنبال ایده برای تزیینات و برگزاری جشن تولد با تم بمن بگردید و آن‌ها را ذخیره کنید تا بعداً استفاده کنید.
  • تهیه و ارسال دعوت نامه‌ها (یک ماه تا یک هفته) قبل از برگزاری جشن تولد.
  • قبل از زمان برگزاری جشن، وسایل تزیینی ویژه مانند بنرها و اقلام اصلی جشن مثل کیک تولد و دیگر وسایل مورد نیاز جشن تولد را سفارش دهید.
  • فعالیت‌ها و بازی‌های جشن تولد را برنامه‌ ریزی کنید.
  • گیفت‌های جشن تولد را آماده کنید.
  • حداقل یک روز قبل از برگزاری جشن اقدام به تزیین خانه و آماده کردن غذاها و خوراکی‌های جشن تولد بکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *