Barbie

تم باربی

باربی
تم:
Barbie
مخصوص:
دختران
گروه سنی:
تمام سنین

وسایل تزیینی تم باربی که می‌توانند زیبایی چشم‌نوازی ایجاد کنند

بجالب است بدانید که همه اقلام هر تمی به صورت هماهنگ با تم مد نظر ساخته شده‌اند. تم باربی نیز که یکی از زیباترین تم‌هایی است که قابلیت سفارشی‌سازی دارد، وسایل تزیینی بسیار زیبایی دارد که از آن‌ها برای تزیین خانه و پذیرایی از مهمانان و … استفاده می‌شود.

جذابیت این تم

درصدمورد پسند کودکان
90%
درصدمورد پسند والدین
76%
درصدپسندمهمانان
94%

گیفت‌ منحصر به فرد تم تولدباربی

مهم‌ترین چیزی که در یک تولد نباید فراموش شود گیفت تولد می‌باشد. هر چند بسیاری از افراد انتخاب گیفت را به آخر کار موکول می‌کنند و در پایان فراموش می‌کنند. اما جالب است بدانید که برای تم تولد باربی دو نوع گیفت در نظر گرفته شده است تا بعد از اتمام تولد به مهمانان تقدیم شوند. هدف از این کار این است گیفت ماندگاری بیش‌تری برای مهمانان داشته باشد و با هر بار مشاهده آن خاطرات تولد زنده شود. گیفت‌های تم تک شاخ شامل گیفت خمیر چینی و گیفت گلدانی می‌باشد که در ادامه عکس‌های آن را مشاهده خواهید کرد.

مشاوره رایگان

اکنون که با تم تک شاخ به صورت کامل آشنا شدید و نمونه اجرا شده آن را نیز مشاهده کردید. تردید نکنید که این تم بهترین تم تولد برای برگزاری جشن دختر دلبندتان می‌باشد. برای سفارس این تم می‌توانید با تیم با تجربه دینولندکه مجری تم‌های تولد مختلف هستند در تماس باشید. بهتر است قبل از انتخاب با مشاوران با تجربه این تیم مشورت (رایگان) داشته باشید و تم را بر اساس سلیقه خود شخصی سازی کنید.                                        همین حالا تماس بگیرید

تماس با ما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *
[contact-form-7 404 "Not Found"]