انواع منتخب تم تولد

از قدیم تا به امروز هر جشن و مهمانی تم مخصوص خود را داشته است. یکی از آن مراسمی که که هرساله باید اجرا شود و اهمیت خاصی برای هر انسانی دارد مراسم تولد است . امروزه انتخاب تم تولد بیش تر مورد توجه قرار گرفته و در تولد مهم نیست افراد در چه سنی باشند چون تم مربوط به آن ها پیدا می شود .شاید انتخاب تم مناسب برای هر فرد با توجه به علاقه کودک یا فرد بزرگسال باید انتخاب شود . این کار آسانی است فقط ما چند سوال کوتاه چند هفته قبل از مراسم از عزیز خود میتوانید به آن پی ببرید.احتمالا تم یک کودک یه قهرمان یک شخصی کارتونی باشد و برای نوجوانان یک فیلم معروف باشد.وقتی بتوانید جشن را حول چیزی که برای مهمانان اهمیت دارد برگزار کنید میتوانید یک مراسم جذاب را خلق کنید.

Pirates

تم دزد دریایی

تم دزد دریایی
Benten

تم بن تن

تم بن تن
تم بچه رئیس

تم رئیس

تم بچه رئیس
Batman

تم بتمن

تم بتمن
Barbie

تم باربی

باربی

آخرین فرصت حضور در جشنهای گروهی

باما درتماس باشد

شکوفایی اندیشهآزادی بیان

همانطور که یاد دادن سخاوتمندی و مراقبت از خود در برابر دیگران برای یک کودک اهمیت دارد، اشکالی ندارد که سالی یکبار به آنها اجازه دهیم که کمی خودخواه باشند و تمام توجه ها بر روی آنها باشد، گویی کسی جز آنها در این دنیا نیست. این یک حس فوق العاده برای کودکان است که دوستانشان با کادو های رنگارنگ و جمله ی تولدت مبارک بر روی کادو هایشان، در این روز خاص برای دیدن آنها و جشن گرفتن این روز خاص با آنها می آیند. این کار ها شاید به چشم بزرگتر ها افراط به نظر بیاید، اما این کار به کودکان اعتماد به نفس بالایی می دهد که در آن روز خاص توسط عده ای هم سن و سال خود مورد توجه قرار گرفته می شوند.

انگیزه واندیشه بیان کودک
98%
ورود به اجتماع
76%
خودباوری
94%

شاخص ترین ویژگی های گروه تشریفات

آموزش دهنده کودک  درجهت رشدوشکوفایی با ایده های میزبانی تولد

شرایط شادبرای مهمانان وکودک دلبند شما با انتخاب تم تولد مناسب ، دکوراسیون مناسب   ، خوراکیهای جذاب و تدارک بازی های هیجانی ومنحصربه فرد  

  باماتجربه شاد را تجربه نماید

سالن تولد

سالن بسیار شیک و با امکانات کامل دارای ظرفیت ۴۰ مادر و کودک بهمراه دیزاین مناسب

بادکنک آرایی و گل آرایی

 مطابق سلیقه و متناسب با تم تولد یا جشن برای زیبایی و شادابی

میان وعده

منوی پذیرایی کامل ، شامل دسرهای متنوع بهمراه فینگرفود خانگی و آبمیوه طبیعی

nanny_section_07_2
nanny_section_07_1

مادرانهپذیرایی می شوید

هدف تیم حرفه ای و هنرمند ما ارائه خدماتی منحصربفرد برای برگزاری هرچه باشکوه تر جشن های شماست.