مجموعه تشریفات تولد نی نی تاج

مجموعه تشریفات تولد نی نی تاج با هدف ارائه هر چه بهتر خدمات تشریفات تولد کودک بصورت تخصصی فعالیت خود را از سال 1393 آغاز نمود. این مجموعه با کارشناسان مجرب خود همواره به دنبال برگزاری با کیفیت مراسم های تولد کودک بوده و در جهت ابداع سبک های جدید گام برداشته است.همچنین این واحد زیر نظر مهندس ارشادی نویسنده چهار جلدکتاب عکاسی - کارآفرین نمونه آموزشگاههای کشور - داورالمپیاد عکاسی می باشد واین امر باعث گردیده تا کادر خودرا بصورت حرفه ای آموزش داده تارضایت کامل عزیزان حاصل گردد.مشتریان این واحدآقای ارشادی را بعنوان آقای سوپرایز می شناسند

ویژگی مجموعه تشریفات تولد نی نی تاج

نویسنده چهار جلدکتاب عکاسی

داورالمپیاد عکاسی

کارآفرین نمونه آموزشگاههای کشور

دارای مجوز از وزارت صنعت ومعدن

تم تولد

رعایت استاندارد ایمنی تجهیزات

تندیس ازدست وپا

آلبوم ژونال

حساسیت در برگزاری جشن تولد کودکانه بیشتر است کودکان بیشتر به جزئیات توجه می کنند و یک تزیین با طرح مطابق میل شان می تواند شادی و هیجان شان را در جشن مهمانی بیشتر کند. برای برنامه ریزی جهت برگزاری جشن تولد کودکانه چک لیستی از کارهایی که باید انجام شود؛ تهیه نمایید در این لیست می توانید حتی روبان دعوتنامه ها را نیز به شکلی دلخواه سفارش دهید. تنوع در لوازمی که به کار می برید با رعایت هماهنگی بین اجزا می تواند زیبایی بیشتری به جشن تولد تان ببخشد. هر تم تولدی که انتخاب می کنید می تواند چند طرح مختلف داشته باشد.

مارا دنبال کنید :

ویژگی های ما

این مجموعه با داشتن سابقه ای درخشان در برگزاری مراسم های باشکوه و به یاد ماندنی از گروهی مجرب تشکیل شده که سعی دارند بهترین های خود را برای برگزاری فراموش نشدنی ترین ، زیباترین تولدرابرای عزیزان شما ارائه دهند .

تشریفات جشن تولد کودکان

حساسیت در برگزاری جشن تولد کودکانه بیشتر است کودکان بیشتر به جزئیات توجه می کنند و یک تزیین با طرح مطابق میل شان می تواند شادی و هیجان شان را در جشن مهمانی بیشتر کند. برای برنامه ریزی جهت برگزاری جشن تولد کودکانه چک لیستی از کارهایی که باید انجام شود؛ تهیه نمایید در این لیست می توانید حتی روبان دعوتنامه ها را نیز به شکلی دلخواه سفارش دهید. تنوع در لوازمی که به کار می برید با رعایت هماهنگی بین اجزا می تواند زیبایی بیشتری به جشن تولد تان ببخشد. هر تم تولدی که انتخاب می کنید می تواند چند طرح مختلف داشته باشد به عنوان مثال شیرینی ها و بیسکویت هایش طرح باب اسفنجی باشد و سایر خوراکی ها طرح پاتریک و یا خرچنگ داشته باشد(کارتون باب اسفنجی و پاتریک و خرچنگ که تم تولد کودکانه است)اغلب مراکزی که تشریفات جشن تولد کودکان را انجام می دهند انواع تنقلات و آبشار شکلات و خوراکی ها و غذاهای اصلی با طرح های کارتونی و تم های تولد دارند که از لحاظ کیفیت در سطح بالایی قرار دارد و می توانید این کترینگ ها را مناسب و هماهنگ با تم تولد کودک خود سفارش دهید.

بالا