about-us_section_01_2
about-us_section_01_1

تم تولد باشخصیتهای کارتونی

هر ساله وقتی زمان تولد کودک ، همسر ویا عزیز ی از شما فرا میرسد دوست دارید بهترین ایده را اجرا کنید و این موضوع فکر شما را مشغول میکند یه چگونه یک روز خاطره ساز برای او بسازید تا همیشه در خاطرش بماند.اگر زمان آن رسیده است تم تولد خود را انتخاب کنید ولی تصمیم گیری برای شما سخت است میتوانید لیست تم های دینو لند رو چک کنید.تک تک تم های دینو لند جذابیت خاص خود را دارند و ما همه آن ها را به شما پیشنهاد میکنیم. شما تنها با یک کلیک روی هر تم میتوانید از جزئیات آن تم مانند رنگ سایز و قیمت و حتی توضیحی در مورد شخصیت تم مورد نظر پیدا کنید.با توجه به جنسیت و سن کودک و یا عزیز دیگری که تولدش در راه است می توانید تم دخترانه ، تم پسرانه و تم بزرگسال خود را انتخاب کنید. درتشریفات دینو لند انواه تم تولد  مورد نظر شما فراهم شده است

تماشای ویدیو

cloud_1

چرا جشن تولد برای کودکان مهم است؟

برای کودکان روز تولدشان، روز مهمی می باشد و در این روز به مرحله ی مهمی از زندگی می رسند و با فرصت هایی جدید و امکاناتی بیشتر روبرو می شوند. وارد مرحله ای جدید از زندگیشان می شوند. راه درازی را در پیش دارند، کار های زیادی برای انجام دادن و آرزو های بسیاری برای به تحقق رساندن.برای بچه ها روز تولدشان روز موعود است، قطعا مهم تر از هر روز دیگری است. آنها حساب ماه ها، هفته ها، روز ها، ساعت ها و دقیقه ها را دارند تا این  روز خاص، روز تولدشان، برسد و از مادر و پدر خود بپرسند، ” تولدم امروزه؟!” به عنوان پدر و مادر چنین چیزی را می دانید و نمی توانید بیخیال جشن گرفتن این روز خاص برای کودک خود شوید. هر پدر و مادری می خواهد این روز خاص را برای کودک خود یکی از به یاد ماندنی ترین روز های زندگی او بسازد.در زیر به چند دلیل که اهمیت جشن تولد را نشان می دهد میپردازیم.

• بالارفتن اعتماد به نفس

همانطور که یاد دادن سخاوتمندی و مراقبت از خود در برابر دیگران برای یک کودک اهمیت دارد، اشکالی ندارد که سالی یکبار به آنها اجازه دهیم که کمی خودخواه باشند و تمام توجه ها بر روی آنها باشد، گویی کسی جز آنها در این دنیا نیست. این یک حس فوق العاده برای کودکان است که دوستانشان با کادو های رنگارنگ و جمله ی تولدت مبارک بر روی کادو هایشان، در این روز خاص برای دیدن آنها و جشن گرفتن این روز خاص با آنها می آیند. این کار ها شاید به چشم بزرگتر ها افراط به نظر بیاید، اما این کار به کودکان اعتماد به نفس بالایی می دهد که در آن روز خاص توسط عده ای هم سن و سال خود مورد توجه قرار گرفته می شوند.

• اجتماعی شدن و دوست پیدا کردن

این بستگی به خودتان دارد که برای تولد کودک خود تنها دوستان صمیمی او را دعوت کنید یا کل همکلاسی های او را. این کار باعث می شود کودک شما خود را در گروهی بزرگتر و افرادی بیشتر ببیند و با آنها ارتباط برقرار کند، البته شاید این کار آنقدر ها هم که فکرش را می کنید آسان نباشد. ارتباط برقرار کردن در یک گروه بزرگ با برقراری ارتباط کلامی با یک دوست خیلی فرق می کند. در یک جمع شما باید حواستان به همه باشد و از در گوشی حرف زدن با دوستتان یا بی اعتنایی به یکی از افراد گروه خود داری کنید. کودکان، اجتماعی بودن و برقراری ارتباط با دیگران را در فضایی آرام به عنوان میزبان یک مراسم و رسیدگی کردن به دوستان حاضر در آن مراسم ، یاد می گیرند.

• خاطرات خوب و شیرین در ذهن کودک

ما با شنیدن تعریف خاطراتی که کودکان درباره ی جشن تولد دوست خود که شش ماه پیش برگزار شده است، لذت می بریم. آنها تمام جزییات را به یاد دارند و به ما حسی فوق العاده می دهد که باعث به وجود آمدن این خاطرات زیبا شده ایم.به جشن تولد های دوران کودکی خود فکر کنید، کدام یک را بیشتر به خاطر می آورید؟

بادکنک آرایی about-us_section_03_1

موزیک حرفه ای about-us_section_03_2

سرگرمی about-us_section_03_3

گل آرایی about-us_section_03_4

گیفت about-us_section_03_5

هزینه بادکنک آرایی

بادکنک آرایی هم مثل سایر خدمات هنری علاوه بر ذوق و سلیقه از مواد مصرفی بهره می برد پس اگر در بادکنک آرایی شما از بادکنک های باکیفیت بیشتری استفاده شود طبیعتا هزینه بیشتری باید پرداخت شود، به شما پیشنهاد می کنم اگر بادکنک آرایی شما برای تشریفات خاصی است از بادکنک باکیفیت و در نتیجه گرانتر استفاده کنید و اگر صرفا برای یک مهمانی یا مراسم کوچک است از بادکنک هایی با درجه کیفی پایین تر استفاده کنید تا هزینه خود را مدیریت کنید.

 • فرمول قیمت بادکنک آرایی
 • هزینه بادکنک آرایی = دستمزد + تعداد بادکنک مصرفی
 •  هزینه بادکنک آرایی = تعداد بادکنک مصرفی  + حقوق دستیار + متراژ بادکنک آرایی
 •  هزینه بادکنک آرایی =  هزینه ایاب و ذهاب + تعداد بادکنک مصرفی  + حقوق دستیار + متراز بادکنک آرایی

گروه موزیک حرفه ای

جشن تولد یک جشن سرشار از انرژی و نشاط و شادیست. شادی بخشیدن به یک جشن تولد یا مهمانی نیازمند یک گروه موزیک حرفه ای است.

 • خدمات موزیک و نورپردازی
 • – طراحی و ساخت استیج
 • خوانندگان و نوازندگان
 • – دستگاه  مه ساز و یخ خشک

سرگرمی های تولد

کودکان در سنین نزدیک 5 سالگی برای گرفتن جشن تولد و بازی های پرهیجان بیشترین ذوق و اشتیاق را دارند. آنها دوست دارند اوقات بسیار خوبی با دوستان خود داشته باشند و با آنها کاملا سرگرم باشند و تقریبا هرکاری دوست داشتند بکنند! شما به عنوان والدین آنها برای اینکه هم آنها را سرگرم کنید و هم از دردسرهای احتمالی این کوچولوها جلوگیری کنید، بهتر است برای آنها بازی هایی تدارک ببینید

 • بازی «ایست!»
 • بازی بادکردن بادکنک
 • بازی «اسم آهنگ را بگو!»
 • بازی پانتومیم

میز وگل آرایی

تزیین میز با گل و شمع ایده جذابی برای جشن تولد ها به خصوص جشن تولدهای عاشقانه و رمانتیک می باشد. در جشن های خود از گل ها به عنوان مظهری برای شادی، نشاط و آرامش استفاده می کنید . به راستی که گل ها بهترین نماد برای آرامش نیز بوده اند

 • – توجه به فصل برگزاری جشن
 • – توجه به گل های ماه تولد
 • – توجه به تم غالب مراسم و رعایت هارمونی
 • – در نظر داشتن سبک اجرای جشن تولد
گل آرایی

گیفت تولد

گیفت تولد که بهش یاد بود هم میگن هدیه ی کوچیکیه که برای تشکر از مهمون ها واسه ی حضور تو جشنمون میدیم که فقط برای تولد کاربرد نداره الان دیگه داخل عروسی ، نامزدی و … هم ازش استفاده میشه

 • شکلات‌های رنگی
 • گلدان کوچک
 • کیف کاغذی هیجان‌انگیز
 • اشیا تزیینی دست‌ساز
cloud_2

تشریفات تولد وعروسی ارشادی

چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

portfolio-single_section_04
دعوتنامه

یک دعوت نامه باید کلیه اصول را شامل شود؛ آدرس ، تاریخ ، زمان و میهمان افتخاری ، اما سایر نکات مهم دیگری نیز وجود دارد که والدین ممکن است در دعوتنامه ذکر کنند. مشخص کنید که آیا کودک باید فقط در مهمانی بماند یا بزرگسال هم می تواند همراه کودک خود بماند.

portfolio-single_section_05
برنامه ریزی جشن

والدین باید اطمینان حاصل کنند که همه چیز، از فعالیت ها گرفته تا رفتارهای خوب، برای اکثر مهمانان شما مناسب سن کودکان است. برای نتیجه گیری بهتر با توجه به سن کودک خود مهمانان را دعوت کنید و ایده های خود برای یک جشن عالی را مناسب سنشان در نظر بگیرید.

portfolio-single_section_06
سرگرمی

هنگام تعیین سرگرمی برای مهمانی کودک خود که خواه آن را در خانه خود داشته باشید یا در مکان خارج از منزل ، از سؤالات کلیدی مانند مدت زمان عملکرد آنها ، چقدر فضای مورد نیاز خود بپرسید و آیا آنها کل وقت لباس خواهند داشت.

info-box_02-1
انتخاب یک تم خاص

برای تولد و با مشورت کودک خود یک تم برای آن تعیین کنید و وسایل مربوط به آن موضوع را بخرید برچسب ها ، دفترچه یادداشت ها ، قلم ها و سایر موارد را خریداری کنید. اگر در فکر خرید یک دسته از اسباب بازی های کوچک هیجان زده نیستید؛ خرید یک مورد مانند کتاب یا حتی رنگ آمیزی کتاب و مداد رنگی را در نظر بگیرید.

info-box_02-2
کیک را بپزید یا بخرید

در مورد آنچه دوست دارد با فرزند خود صحبت کنید، کیک گزینه خوبی است ، اما کیکها ، درست کردن بستنی یا حتی کلوچه های بزرگ هم گزینه های خوبی هستند. می توانید با پخت کیک خود و تزئین با اسباب بازی های کوچک و یا حتی تلاش کردن در ترسیم چیزی ، موضوع را در نظر بگیرید.

info-box_02-3
فهرست غذا

پیتزا معمولاً در منوی بسیاری از مهمانی های کودکان مشاهده می شود ، اما مطمئناً تنها گزینه نیست. کباب ترکی خانگی، ناگت مرغ، ساندویچ کوچک ، هات داگ ، شیرینی ، سبزیجات و شیر و میوه روی سیخ کباب ها همه گزینه های عالی و مورد علاقه بچه ها هستند